Size şekil vermeyi vaat eden bir diyet daha var.

Posted by By at 25 Temmuz, at 20 : 59 PM Print

Size şekil vermeyi vaat eden bir diyet daha var ayda 7 kilo kaybedersiniz

Yöntem bir Arjantinli doktor tarafından oluşturuldu ve bu anın en ünlüsü.

Abla kardeş Paylaşım Sitesi Sağlık 3

Abla kardeş Paylaşım Sitesi Sağlık

hep hayal olarak Yakında sahile gidebilir.

Gıda ile ilişkimizi değiştirerek ve psikolojik bir süreçten değişerek kilo vermek. Bu, şu anda kilo verme yöntemleri hakkında en çok konuşulanlardan birinin temel ilkesidir. Ayda en az yedi sterlin kaybı vaat eden Ravenna diyeti hakkında konuşuyoruz.

Bu yöntemin kuralları arasında, günlük alınan kalori miktarının azaltılması, düşük glisemik gıdaların tercih edilmesi ve en lezzetli (ve genellikle en az sağlıklı) olarak gördüğümüz gıdaların kısıtlanması bulunmaktadır.

“Kilo vermek isteyenler için kalorilerde bir azalma olduğu kesin. Ancak, bu işlenmiş ve sanayileşmiş gıdalar yoluyla, ve asla diğer gıdalar yoluyla, “ uyarıyor NiT beslenme uzmanı Maria Gama.

Lezzetli yiyecekler söz konusu olduğunda, uzmanlar söz konusu olduğunda ahtapot en zevkli olanlardan biridir, ama aynı derecede sağlıklı bir şey olarak gelirler – tabi ki, zeytinyağlı bir havuzda yüzdüğünüzde ekmekle karıştırmazsınız.

Diyetin yaratıcısına göre, Arjantinli doktor Máximo Ravenna, diyet kişiselleştirilmiştir, bu da Ravenna diyetindeki kalori miktarının her bireyin ihtiyaçlarına göre değiştiği anlamına gelir. Tedavinin ilk aşamasında olanlar için ortalama 800 kalori alınabilir.

Doktor röportajlarda, örneğin, 100 kilo ağırlığındaki bir kadının, bir ölçek tırmanmaya ve dokuz ayda 65 kiloya ulaşmayı kutlayabildiğini ve bu yöntemle beklenen minimum sonucun güvenli bir şekilde planlanabileceğini anlattı.

Abla kardeş Paylaşım Sitesi Sağlık 2

Abla kardeş Paylaşım Sitesi Sağlık

Sözüm, ayda yedi kilo kaybıdır.

Blog, Genel, SAĞLIK , , , , , , , ,

Related Posts

Post Your Comment

 

Bu Sitenin Seo çalışması Tatli-Genc.Com Tarafından yapılmaktadır

  Tatli-genc.com Logosu

 Dostluğun Ve Samimiyetin Tek Adresi Tatli-Genc.Com

Tüm Hakları Tatli-genc.com'a Aittir Saklıdır. kuruluş 2016/2018@
!!KURUCU WEB DESİNG!!™

Tatli-genc.com Sitemize Hoş Geldiniz

![».x.Tatlı¬Genç.x.«]!

* .:。✿゚¨゚ELİF✎・ ✿.。.:* •.★…Yusuf..!!! …★.•

Merhaba değerli Tatli-Genc.com İzleycileri öncelikle şunu dile getirmeliyiz ki, sitemiz ve kullanıcılarımızın güvenliği açısından, sitemiz https ile korunmaktadır. Sitemizde gerekli görevlilerimiz 7/24 sitede bulunmaktadır. Tatli-genc.Com bir numaralı kaliteli sitesi olarak kullanıcılarına karşı bütün hassasiyeti ile kullanıcılarını önemsiyor, TATLİ-GENC.COM kesinlikle din, dil, ırk, mezhep, ayırımı küfür, argo, sözlü hakarete, adaletsizliğe yer vermez asla, Tatli-genc.com tüm kullanıcılarına sunduğu Film Video Şarkı MP3 ve Yeni Çıkan Filmleri Film Ve video İzlemek isteyenlere Bedava İzletiyor keyif katıyor. Tatli-genc.com görevlileri yıllardır farklı web site departmanlarında görev yapmış, tecrübeli görevli kadrosu ile başarısını sürdürmeye devam ediyor. Tatli-genc.com Türkiyenin ve Avrupanın önde gelen web sitelerinden biridir, katılımcının fikir ve görüşlerine önem vererek istek ve talapleri değerlendirerek bu başarılı dereceye ulaşmıştır. Bu yüzden tüm kullanıcılarımıza sonsuz şükranlarımızı sunarız...

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ Tatli-genc.Com █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁